PostHeaderIcon Ivan & Jan

Na jarenlange inzet, en het in goede banen leiden van onze club namen Ivan en Jan dit jaar, ontslag als respectievelijk voorzitter en secretaris van onze club.  Onder hun bestuur onderging Sint-Barnabas de metamorfose naar digitale doelen, geen sinecure !

Ivan & Jan

Tijdens de kampioenenviering 2015 mochten zij dan ook een attentie ontvangen voor hun niet aflatende inzet en de uitstekende clubwerking de ze konden verwezenlijken.

Onze welgemeende dank is hier zeker  op zijn plaats.

Voor een impressie van de kampioenenviering 2015 kan je onder menu FOTOBOEK – Kampioenenviering 2015 een zestigtal foto’s terugvinden waaruit blijkt dat dit feest meer dan geslaagd was !  Veel kijkplezier !!

Aan alle competitiedeelnemers van harte proficiat, en in bijzonder de medaillewinnaars van clubcompetities, provinciale, landelijke, nationale en ja zelfs wereldkampioenschappen !!  Een nieuw competitiejaar kondigt zich reeds aan.

Leave a Reply